دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت آب منطقه ای تهران خبر داد:

 

آغاز فرایند ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی از پنجم اسفند

مشاور مدیرعامل و رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت آب منطقه ای تهران گفت: فرایند ارزیابی عملکرد جشنواره شهید رجایی از پنجم اسفند در دستگاه های اجرایی آغاز می شود.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا سنجری نیا" در هشتمین جلسه مدیریت عملکرد با بیان مطلب فوق اظهار داشت: شاخص های اختصاصی ارزیابی عملکرد مربوط به جشنواره شهید رجایی به ما ابلاغ شده و فرآیند آن پنجم اسفند آغاز می شود.

وی با بیان اینکه موضوع ارزیابی عملکرد در پایان هر سال شکل جدی تری به خود می گیرد اظهار داشت: در سال های گذشته  تاثیر ارزیابی در فعالیت های دستگاه های اجرایی نمودی همچون امروز نداشت،  ولی طی چند سال اخیر از منظر لایه های بیرونی و داخلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار گردیده که لازم است  یکایک مدیران و کارشناسان شرکت به آن توجه  ویژه دارند.

مشاور مدیرعامل و رئیس گروه بازرسی و مدیریت عملکرد شرکت آب منطقه ای تهران با تاکید بر اینکه بحث ارزیابی عملکرد باید از نظر همه ارکان شرکت یک موضوع جدی قلمداد شود ، گفت: تلاش ها و فعالیت های بسیار خوبی از سوی همکاران  انجام می شود که باید با تاثیر جشمگیری مستندسازی شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با وجود کارشناسان و مدیران خبره و تلاشگر و همچنین مستندسازی مناسب اقدامات انجام شده در بین دستگاه های اجرایی کشوری و استانی خوش بدرخشیم.

در ادامه این نشست شاخص های اختصاصی ابلاغی به تفکیک هر واحد مورد بررسی قرار گرفته و مدیران مربوطه  نقطه نظرات و گزارش های خود را در راستای تدوین مستندات ارائه کردند.

 

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران