پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران:

 

کانون بسیج مهندسین فعال می شود

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته کانون بسیج مهندسین و متخصصین در شرکت فعال تر از گذشته می شود.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "احمد خسروی" در نشست اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج شرکت ضمن تشکر از زحمات فرماندهان پیشین اظهار داشت: یکی از اقدامات خوبی که اخیرا انجام شده، ساماندهی نیروهای بسیج متناسب با توانمندی آنها است تا در یک فضای بهتری  در راستای نیل به اهداف شرکت خدمت کنیم.

وی افزود: با توجه به برنامه های ابلاغی بسیج وزارت نیرو لازم است که کانون بسیج مهندسین و متخصصین جهت تسریع در دستیابی به اهداف مورد نظر فعال شود که گام های بسیار خوبی در این زمینه برداشته شده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران با تاکید بر اهمیت جانشین پروری در همه بخش های بسیج گفت: همه فرماندهان پایگاه ها و معاونت ها باید جانشینی برای خود تعیین کنند و جانشینان نیز از همه امور مربوطه مطلع باشند.

وی تصریح کرد: در بسیج خود محوری معنا ندارد و همه ارکان باید با حضور فعال خود در جهت نیل به اهداف مورد نظر حرکت کنند.

خسروی با اشاره به اینکه بسیج یک نهاد مردمی، علمی، مهندسی و عملیاتی است اظهار داشت: دشمنان به صورت سازمان یافته و با روش های مختلف به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است بنابراین ما باید برای مقابله با این دشمن، خود را در ابعاد مختلف تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه نا آرامی های اخیر از سوی دشمنان طراحی شده بود گفت: اغتشاشات سال 88 بیشتر در تهران بود اما  دشمنان در اغتشاشات اخیر بر روی همه شهرها به ویژه شهرهای کوچک برنامه ریزی کرده اند که خوشبختانه با هوشیاری مردم  پایان یافت.

وی یادآور شد: نگاه بسیج همواره به فرمایشات مقام معظم رهبری است اما بسیجیان نیز باید همواره بصیرت را سرلوحه اقداماتشان قرار دهند تا در مقابل هجمه دشمنان غافلگیر نشوند.

در پایان این نشست نیز احکام برخی از معاونت ها و فرماندهان پایگاه های تابعه نیز از سوی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای تهران اهدا شد.

 

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران