|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
به منظور رسیدگی به مشکلات ارباب رجوع برگزار شد؛

ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران

جلسه ملاقات مردمی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران با هدف پاسخگویی و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات ارباب رجوع و مراجعه کنندگان، با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  25 مرداد 1401
در مجمع عمومی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۴۰۰؛

شرکت آب منطقه ای تهران موفق به اخذ صورت های مالی مقبول (بدون بند) گردید

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آب منطقه‌ای تهران، به صورت حضوری در محل سالن کنفرانس شرکت مدیریت منابع آب ایران برگزار و صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۴۰۰ این شرکت بدون بند حسابرسی تصویب شد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  25 مرداد 1401
توسط امور منابع آب شهرستان ری صورت گرفت؛

رفع تصرف بخشی از بستر رودخانه سرخه حصار

مدیر امور منابع آب شهرستان ری از رفع تصرف 1200 مترمربع از بستر و حریم رودخانه سرخه حصار واقع در روستای امین آباد از توابع شهرستان ری خبر داد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  24 مرداد 1401

انسداد سه حلقه چاه غیرمجاز در تهران

سرپرست امور منابع آب تهران و پردیس گفت: در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و صیانت از منابع آبی طی یک هفته کاری با انسداد سه حلقه چاه غیر مجاز از خروج بیش از 178 هزار متر مکعب آب در سال از سفره های زیرزمینی حوزه عملکرد این امور جلوگیری شد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  23 مرداد 1401

انسداد هفت حلقه چاه غیر مجاز در شهریار

مدیر امور منابع آب شهرستان های شهریار، ملارد و شهرقدس، از انسداد هفت حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از 170 هزار مترمکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور خبر داد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  22 مرداد 1401

اقدامات شرکت آب منطقه ای تهران در خصوص سیلاب اخیر

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران اقدامات این شرکت در خصوص سیلاب اخیر را ‏تشریح کرد.‏

  اخبار شرکت (اصلی )
  20 مرداد 1401
با ثبت 28.5 میلیمتر باران از ابتدای مرداد ماه تا کنون؛

میزان ورودی سدهای پنجگانه تامین کننده آب استان تهران در مرداد ماه به بیش از 48 میلیون متر مکعب رسید

‎ مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای تهران، گفت: با ثبت 28.5 میلیمتر بارش از ‏ابتدای مرداد ماه جاری تا کنون، میزان ورودی به مخازن سدهای پنجگانه استان تهران طی بازه زمانی مذکور به بیش از 48 میلیون ‏متر مکعب رسید که این میزان نسبت به مدت مشابه مرداد ماه سال گذشته حدود 61 درصد افزایش داشته است‎.‎

  اخبار شرکت (اصلی )
  19 مرداد 1401

توقیف یک دستگاه حفاری ضربه ای غیر مجاز در شهرستان ری

مدیر امور منابع آب شهر ری از توقیف یک دستگاه حفاری ضربه ای غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  19 مرداد 1401

بازدید دادستان و مدیر امور منابع آب دماوند از رودخانه فصلی لومان

به منظور بررسی و رسیدگی به موضوعات مرتبط با رودخانه ها و مجاری آب های سطحی در شهرستان دماوند،دادستان این شهرستان به همراه مدیر امور منابع آب و مدیر اداره محیط زیست شهرستان دماوند از رودخانه فصلی لومان بازدید به عمل آوردند.

  اخبار شرکت (اصلی )
  19 مرداد 1401

هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی/ شهروندان و گردشگران در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها اتراق نکنند

در پی هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان تهران در خصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی و رشد ابرهای همرفتی در استان تهران، شهروندان از هرگونه تردد، استقرار و تجمع در حاشیه رودخانه ها، مسیل ها، دریاچه سدها و دیگر تاسیسات آبی پر خطر خودداری کنند.

  اخبار شرکت (اصلی )
  19 مرداد 1401
به میزبانی شرکت آب منطقه ای تهران برگزار شد؛

اولین جلسه کارگروه هماهنگی حوضه آبریز دریاچه نمک

اولین جلسه کارگروه هماهنگی حوضه آبریز دریاچه نمک، به میزبانی شرکت آب منطقه ای تهران به عنوان رییس و دبیر این ‏‏کارگروه و با حضور معاون مطالعات حوضه آبریز فلات مرکزی و شرقی و نمایندگان تام الاختیار شرکت های آب منطقه ای اصفهان، البرز، مرکزی، قم، زنجان، همدان و قزوین، با هدف بررسی و رفع چالش ها و مشکلات موجود، برگزار شد.‏

  اخبار شرکت (اصلی )
  18 مرداد 1401

اخذ سند مالکیت برای حدود 187 هکتار از بستر رودخانه کرج

مدیر امور منابع آب شهرستان اسلامشهر از اخذ سند مالکیت برای مساحتی در حدود 187 هکتار از بستر رودخانه کرج در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  18 مرداد 1401

نشست دبیران گروه های کاری تخصصی نظام پیشنهادها در قالب کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی برگزار شد

مدیر دفتر تحول اداری، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی شرکت آب منطقه ای تهران، از برگزاری جلسه نشست هماهنگی دبیران نظام پیشنهادها در قالب کمیته ساختار و فناوری های مدیریتی، با حضور سرپرست معاونت طرح و توسعه و دبیران گروه های کاری تخصصی نظام پیشنهادها خبرداد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  18 مرداد 1401

هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی مبنی بر فعالیت سامانه بارشی/ شهروندان از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند

در پی هشدار سازمان هواشناسی کشور و اداره کل هواشناسی استان تهران در خصوص فعالیت سامانه بارشی در ارتفاعات استان تهران، شهروندان از هرگونه تردد، استقرار و تجمع در حاشیه رودخانه ها، مسیل ها، دریاچه سدها و دیگر تاسیسات آبی پر خطر خودداری کنند.

  اخبار شرکت (اصلی )
  18 مرداد 1401

پیام مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران به مناسبت روز خبرنگار

‏"بهزاد پارسا" مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران، با انتشار متنی، ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و ‏سالار شهیدان و یاران باوفایشان و گرامیداشت 17 مرداد ماه، سالروز شهادت شهید "محمود صارمی" و روز ‏خبرنگار، اصحاب خبر را تجلی امانت، مسوولیت و تعهد در انجام وظایف خواند.‏‏

  اخبار شرکت (اصلی )
  16 مرداد 1401

انسداد 10 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستان دماوند

مدیر امور منابع آب دماوند از انسداد 10 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور، طی هفته گذشته خبر داد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  15 مرداد 1401
توسط امور منابع آب تهران صورت گرفت؛

جلوگیری از خروج حدود 100 هزار متر مکعب آب

سرپرست امور منابع آب تهران و پردیس گفت: در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و صیانت از منابع آبی طی یک هفته کاری با انسداد 10 حلقه چاه غیر مجاز، از خروج سالانه حدود 100 هزار متر مکعب آب از سفره های زیرزمینی در حوزه عملکرد این امور جلوگیری شد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  15 مرداد 1401

هشدار سطح زرد هواشناسی / مردم از اتراق در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند

در پی هشدار سطح زرد سازمان هواشناسی کشور در خصوص تداوم فعالیت سامانه بارشی در ارتفاعات استان تهران و وزش باد شدید و گرد و خاک در نواحی جنوبی استان برای روز جمعه 14 مرداد، شهروندان از اتراق و تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

  اخبار شرکت (اصلی )
  14 مرداد 1401

رفع تصرف 17 هکتار از بستر رودخانه تاررود دماوند

مدیر امور منابع آب دماوند از رفع تصرف 17 هکتار از اراضی بستر و حریم رودخانه تاررود در منطقه خرمده و کاجان در حوزه عملکرد این امور خبر داد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  12 مرداد 1401

لایروبی 13 هزار متر مربع ازمسیل چهل قز

مدیر امور منابع آب شهر ری از لایروبی حدود 13 هزار مترمربع از مسیل چهل قز در محدوده روستای چهل قز از توابع شهرستان ری خبر داد.‏

  اخبار شرکت (اصلی )
  12 مرداد 1401

انسداد چهار حلقه چاه غیرمجاز در اسلامشهر

مدیر امور منابع آب شهرستان اسلامشهر از انسداد چهار حلقه چاه غیر مجاز و جلوگیری از برداشت غیر مجاز سالانه بیش از 172 هزار متر مکعب آب از سفره های زیر زمینی این امور خبر داد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  12 مرداد 1401

هشدار سطح نارنجی هواشناسی/ تداوم رگبار های موسمی، شهروندان از اتراق و تردد در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند

در پی هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور در خصوص رشد ابر های همرفتی و تداوم رگبار های موسمی و فعالیت سامانه بارشی برای روز سه شنبه 11 مرداد لغایت پنجشنبه 13 مرداد ماه در استان های تهران و البرز، شهروندان از اتراق و تردد در حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

  اخبار شرکت (اصلی )
  12 مرداد 1401
از ابتدای مرداد ماه انجام شد؛

انسداد شش حلقه چاه غیرمجاز در فیروزکوه

سرپرست امور منابع آب فیروزکوه گفت: در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی از ابتدای مرداد ماه تا کنون شش حلقه چاه غیر مجاز مسدود شد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  11 مرداد 1401
از ابتدای سال جاری تا کنون انجام شد؛

نصب 184 دستگاه کنتور بر روی چاه های مجاز

سرپرست امور منابع آب تهران و پردیس از نصب 184 دستگاه کنتور حجمی و هوشمند بر روی چاه‌های پروانه دار از ابتدای سال جاری تا کنون در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  11 مرداد 1401

اعلام هشدارسطح نارنجی سازمان هواشناسی/ احتمال وقوع ‏مجدد سیلاب و روان آب

در پی هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر فعالیت سامانه بارشی، رشد قابل ملاحظه ابرهای همرفتی و تقویت رطوبت که ‏احتمال جاری شدن روان آب، آبگرفتگی بعضی معابر و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها را به دنبال خواهد داشت، شهروندان و ‏گردشگران از اتراق و تردد در حاشیه ‏رودخانه ها و مسیل ها اکیداً خودداری کنند.‏

  اخبار شرکت (اصلی )
  10 مرداد 1401
در جلسه کمیته توسعه دولت الکترونیک عنوان شد:

نصب و حذف هرگونه نرم افزار بر روی سیستم های عامل شرکت فقط با هماهنگی دفتر تحول اداری، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای تهران گفت: اعمال هرگونه تغییر بر روی سیستم های عامل شرکت و نصب هرگونه نرم افزار مورد نیاز، باید با هماهنگی دفتر تحول اداری، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی انجام شود و با متخلفین برخورد خواهد شد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  10 مرداد 1401
با انسداد سه حلقه چاه غیر مجاز در شهریار

از تخلیه سالانه بیش از 51 هزار متر مکعب آب جلوگیری شد

مدیر امور منابع آب شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس از انسداد سه حلقه چاه غیرمجاز و جلوگیری از تخلیه سالانه بیش از 51 هزار متر ‏مکعب آب از سفره های زیرزمینی این امور خبر داد.‏

  اخبار شرکت (اصلی )
  10 مرداد 1401

هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی / با توجه به گسترش بارندگی ها، شهروندان از اتراق و تردد در حاشیه ‏رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند

در پی هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی استان تهران مبنی بر رشد ابرهای همرفتی و گسترش بارندگی ها، در استان های تهران و البرز و احتمال بالا آمدن ناگهانی آب رودخانه ها و ‏وقوع ‏سیلاب، شهروندان و گردشگران هشدارها را جدی گرفته و از اتراق و تردد در حاشیه ‏رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

  اخبار شرکت (اصلی )
  10 مرداد 1401

توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در شهریار

مدیر امور منابع آب شهرستان های شهریار، ملارد و شهر قدس از توقیف یک دستگاه حفاری غیر مجاز در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

  اخبار شرکت (اصلی )
  9 مرداد 1401

سیلاب های اخیر حدود 9.5 میلیون متر مکعب به ذخایر آبی استان تهران اضافه کرد‎ ‎

مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آبی و برقآبی شرکت آب منطقه ای تهران گفت: سیلاب های اخیر حدود 9.5 ‏میلیون متر مکعب به ذخایر آبی استان تهران اضافه کرده است.‏

  اخبار شرکت (اصلی )
  8 مرداد 1401
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 49 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 26
 • بیشترین بازدید همزمان : 321
 • بازدید امروز : 1,802
 • بازدید دیروز : 4,270
 • کل بازدید : 5,671,460
 • آخرین به روزرسانی : 25 مرداد 1401 11:46:18
 • شناسه IP شما : 35.168.110.128

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : تهران، بلوار کشاورز، خیابان حجاب
 • کدپستی : 1415615441
 • تلفن : 02181751
 • فاکس : 02188966555
 • پست الکترونیکی : info[at]thrw.ir
 • پیامک : 50002405
 • تلفن گویا : 02181751