|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

آیین تکریم مدیر پیشین و معارفه سرپرست جدید دفتر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، برگزار شد

با حضور معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی و مدیر دفتر هیئت مدیره و مدیر عامل، آیین تکریم مدیر پیشین و معارفه سرپرست جدید دفتر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "راما حبیبی" معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی، در این مراسم، تصریح کرد: خانم "الهامی منش" از نیروهای با سابقه و پرتلاش شرکت می باشد که همواره و در هر ساعتی از شبانه روز پاسخگو و آماده خدمت رسانی بود و این یکی از ویژگی های بارز وی می باشد و با مدیریت شایسته وی در مدت تصدی پست مدیریت دفتر روابط عمومی، اهداف شرکت در این حوزه به خوبی محقق شد.

وی ضمن تقدیر از تلاش و عملکرد خوب دفتر روابط عمومی در خصوص بازتاب به موقع اخبار و همچنین اقدامات این دفتر در خصوص اطلاع رسانی و پوشش خبری سیلاب اخیر، اظهار کرد: روابط عمومی، یکی از واحد های حساس و پر کار شرکت می باشد که پویایی، سرعت عمل در کار و امانت داری در اطلاع رسانی به موقع و آگاه سازی جامعه و تعامل با سایر واحدها، از جمله ویژگی های این دفتر می باشد که در دوره مدیریت خانم  "الهامی منش"، شاهد همه این ویژگی ها در این دفتر بودیم که این امر نشان از حسن مدیریت وی و تعامل و همراهی همکاران دفتر روابط عمومی دارد.

حبیبی با اشاره به انتصاب "رامین شمالی" به عنوان سرپرست جدید دفتر روابط عمومی، گفت: سرپرست جدید این دفتر نیز یکی از نیروهای حاذق در مجموعه شرکت های آب منطقه ای و حوزه روابط عمومی می باشد و انتخاب وی، با توجه به آشنایی به مباحث مربوط به روابط عمومی، انتخابی شایسته است و همکاران این دفتر باید همچون گذشته نهایت همکاری و همراهی را با ایشان در راستای تحقق اهداف این دفتر به کار گیرند.

در ادامه، "بهروز صفا" مدیر دفتر هیئت مدیره و مدیر عامل، ضمن تقدیر از خدمات مدیر سابق دفتر روابط عمومی و  عملکرد خوب همکاران این دفتر در تعامل و ارتباطات سازنده با سایر دفاتر شرکت، گفت: استمرار، پویایی و فعال بودن تمام نیروهای دفتر روابط عمومی از ویژگی های اصلی این دفتر است که این امر قطعا نشان از مدیریت شایسته مدیر سابق این دفتر دارد.

"سپیده الهامی منش" مدیر سابق دفتر روابط عمومی نیز در ادامه این مراسم، ضمن تقدیر از همراهی سازنده و همیشگی همکاران در پیشبرد اهداف این دفتر، تصریح کرد: کار در دفتر روابط عمومی کاری حساس، دشوار، تمام وقت و بدون تعطیلی است و بارها شاهد بودیم که همکاران این دفتر خارج از ساعات کاری و حتی در روزهای تعطیل مشغول کار و فعالیت بودند و در راه پیشبرد اهداف شرکت از هیچ تلاشی فروگذار نکردند.

وی افزود: سابقه بیش از 19 سال فعالیت در دفتر روابط عمومی با تمام سختی ها و مشغله های آن یکی از بهترین تجارب کاری من بوده است اما متاسفانه به دلیل پاره ای از مسائل، برای مدتی امکان حضور در شرکت و ادامه خدمت را ندارم و از این بابت احساس ناراحتی می کنم.

الهامی منش در ادامه گفت: از اینکه طی این مدت توانستم به عنوان نیروی کوچکی در خانواده بزرگ شرکت آب منطقه ای تهران خدمتگزار باشم بسیار خرسند و خداوند را بابت این امر شاکرم و برای تمام همکاران گرامی و پرتلاش خود در دفتر روابط عمومی آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

وی ضمن تقدیر از حمایت و همراهی های مدیرعامل شرکت، معاون منابع انسانی، مدیر دفتر هیات مدیره و سایر معاونین و مدیران با این دفتر در جهت خدمت رسانی هر چه بهتر، تصریح کرد: انتخاب آقای "شمالی" به عنوان سرپرست جدید دفتر روابط عمومی قطعاً انتخابی هوشمندانه و شایسته از سوی مدیرعامل شرکت بوده است چرا که ایشان فردی فعال، پرتلاش و خبره در حوزه روابط عمومی می باشد و همکاران این دفتر می توانند از تجارب وی به نحو احسن بهره مند شوند و مثل همیشه، با همکاری و همراهی سازنده خود با سرپرست جدید این دفتر در راه نیل به اهداف شرکت گام های موثری بردارند.

"رامین شمالی" سرپرست جدید دفتر روابط عمومی، نیز ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیرعامل و معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی ، اظهار کرد: خانم "الهامی منش" یکی از مدیران شایسته و نیروهای ارزشمند شرکت آب منطقه ای تهران بود و عدم حضور وی، یک فقدان برای شرکت محسوب می شود اما با تلاش مضاعف و همراهی همکاران این دفتر، سعی می کنیم که این فقدان را جبران نموده و مثل همیشه شاهد عملکرد مطلوب و شایسته این دفتر باشیم و البته در این مسیر مانند همیشه نیازمند حمایت های حوزه مدیر عامل و معاونت منابع انسانی هستیم.

گفتنی است در پایان این مراسم، حکم انتصاب سرپرست جدید دفتر روابط عمومی از سوی معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی اهداء و همچنین با ارائه لوحی از تلاش و خدمات "سپیده الهامی منش" مدیر سابق این دفترتقدیر شد.

 

کد خبر: 5730
  تاریخ خبر : 12 مهر 1401
  آخرین به‌روزرسانی : 16 مهر 1401
 شیخ الاسلامی
 185
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 30
 • بیشترین بازدید همزمان : 321
 • بازدید امروز : 2,456
 • بازدید دیروز : 6,528
 • کل بازدید : 6,317,606
 • آخرین به روزرسانی : 6 آذر 1401 15:21:50
 • شناسه IP شما : 18.232.56.9

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : تهران، بلوار کشاورز، خیابان حجاب
 • کدپستی : 1415615441
 • تلفن : 02181751
 • فاکس : 02188966555
 • پست الکترونیکی : info[at]thrw.ir
 • پیامک : 50002405
 • تلفن گویا : 02181751