پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

مدیر امور منابع آب ورامین خبر داد:

 

آزادسازی 250 متر مربع از بستر و حریم رودخانه طغان-خاوه

مدیر امور منابع آب ورامین از آزادسازی 250 متر مربع از بستر و حریم رودخانه طغان-خاوه با اخذ دستور قضایی خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "حسن زحمتکش" با اعلام خبر فوق افزود: برابر گزارش واحد گشت آبهای سطحی این امور فردی در منطقه سناردک پیشوا اقدام به احداث یک دهانه پل ماشین رو غیر مجاز ،بر روی نهر طبیعی طغان-خاوه و همچنین دیوارکشی و محصور نمودن بستر و حریم نهرمذکور نموده بود که با پیگیری واحد های حقوقی و آبهای سطحی این امور تخریب شد.

 وی افزود: با اخذ دستور قضایی از دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان پیشوا و در معیت کلانتری و نماینده دادستان ،پل غیر مجاز ذکر شده که جهت استفاده اختصاصی و بدون اخذ مجوز از این امور احداث شده بود تخریب گردید.

زحمت کش تصریح کرد: همچنین دیوارکشی انجام شده با اعلام آمادگی شخص متخلف و توسط وی تخریب و بدین ترتیب ضمن تخریب پل، مساحتی در حدود 250 متر مربع از بستر و حریم نهر طبیعی طغان-خاوه آزادسازی و رفع تصرف گردید.

وی ضمن هشدار به مردم جهت انجام استعلام های لازم پیش از انجام هرگونه معامله ملکی در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها گفت: کسانی که قصد انجام معامله زمین یا ملک در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها دارند حتما پیش از عقد قرارداد استعلام های لازم را از شرکت آب منطقه ای تهران اخذ کنند تا در آینده دچار خسارت نشوند چراکه هرگونه اراضی حریم و بستر رودخانه طبق قانون در مالکیت دولت است و دخل و تصرف در این اراضی ممنوع می باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب ورامین بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران