پنجشنبه, 6 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

مدیر منابع انسانی، آموزش و رفاه شرکت آب منطقه ای تهران خبر داد:

 

برنامه ریزی برای حضور شایسته تیم های ورزشی در مسابقات سراسری وزارت نیرو

مدیر منابع انسانی، آموزش و رفاه شرکت آب منطقه ای تهران از برنامه ریزی این شرکت جهت شناسایی افراد مستعد و حضور شایسته تیم های ورزشی در مسابقات سراسری وزارت نیرو خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علی اصغری" در نشست هماهنگی برگزاری مسابقات سراسری وزارت نیرو به مناسبت دهه فجر با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته  شرکت آب منطقه ای تهران میزبان مسابقات شنا در این دوره از مسابقات است و محل انجام سه مسابقه  فوتسال، والیبال و طناب کشی نیز در این شرکت تعیین شده است.

وی با بیان اینکه شرکت آب منطقه ای تهران به دنبال حضور قدرتمند و شایسته در این دوره از مسابقات است اظهار داشت: خوشبختانه کارکنان مستعد و ورزشکار بسیاری در شرکت مشغول به کار هستند که  هماهنگی لازم جهت شناسایی بهترین نفرات جهت اعزام به این مسابقات در حال انجام است.

مدیر منابع انسانی، آموزش و رفاه شرکت آب منطقه ای تهران از امکان حضور کارکنان شرکتی در این مسابقات خبر داد و گفت: بر اساس بخشنامه وزارت نیرو همه کارکنان امکان حضور در این مسابقات را دارند که همین موضوع امکان حضور کارکنان شرکتی را فراهم کرده است.

وی در پایان گفت: مسابقات سراسری وزارت نیرو ویژه دهه مبارک فجر در 13 رشته و به میزبانی شرکت های صنعت آب و برق برگزار می شود که محل برگزاری چهار رشته ورزشی در شرکت آب منطقه ای تهران است. 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران