دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

 

همکاری مشترک شرکت آب منطقه ای تهران و اداره تبلیغات اسلامی پیشوا برای صیانت از منابع آبی

نشست مشترک مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، مدیر امور منابع آب ورامین و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا به منظور اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص حفاظت و صیانت از منابع آبی در شهرستان پیشوا برگزار شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "جواد اسدی" مدیر روابط عمومی این شرکت در این جلسه با اشاره به اهمیت فرهنگسازی برای استفاده بهینه از منابع آب، این نشست را در راستای تفاهم نامه انجام شده با اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران عنوان و اقدامات این دفتر در جهت اطلاع رسانی ، آگاه سازی و فرهنگسازی را تشریح کرد.

وی با اشاره به نقش موثر اداره تبلیغات اسلامی در آگاه سازی مردم در جهت حفاظت منابع آب بر همکاری روابط عمومی سایر دستگاه های مسئول برای صیانت از منابع آبی و جلوگیری از بروز هرگونه جرم و تخلف تاکید کرد.

در ادامه نیز حسن زحمتکش مدیر امور منابع آب ورامین آخرین وضعیت منابع آبی  محدوده عملکرد این امور را تشریح و شرایط دشت ورامین را بسیار بحرانی توصیف کرد.

وی همچنین با تاکید بر لزوم همکاری کشاورزان منطقه برای کنترل وضعیت موجود، نقش فرهنگ سازی در آگاهی مردم را بسیار پر رنگ دانست.

حجت الاسلام والمسلمین حسن منتظری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا نیز در این نشست با  اشاره به ظرفیت مساجد، روحانیت و هیئت های مذهبی  برگزاری چنین جلساتی برای حفظ و صیانت از منابع آبی را بسیار مفید ارزیابی کرد.

وی در پایان برای به کارگیری ظرفیت های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا جهت فرهنگسازی و تنویر افکار عمومی اعلام آمادگی کرد.

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران