دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

 

آزادسازی 1100 مترمربع از اراضی بستر رودخانه جاجرود

مدیر امور آب تهران بزرگ از آزادسازی 1100 مترمربع از مساحت بستر رودخانه جاجرود در اراضی خسروآباد جاجرود-جاده سدلتیان کوچه نوجوان با اخذ حکم قضائی خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا نیکنام" با اعلام این خبرگفت: امور آب تهران بزرگ با کسب 1  فقره دستور قضائی صادره از دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و حضور کارشناسان آبهای سطحی،حقوقی و گشت و بازرسی این امور و نظارت نمایندگان انتظامی، با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مهیا شده نسبت به قلع و قمع یک مورد بنای ویلایی، دیواره و سنگ چین اقدام نموده است.

وی افزود: با انجام این عملیات 1100 مترمربع از بستر رودخانه جاجرود در محدوده جاده سدلتیان کوچه نوجوان آزادسازی شد.

وی با اشاره به جمع آوری ضایعات و نخاله های ساختمانی حاصل از تخریب سازه های غیرمجاز واقع در بستر رودخانه در مساحتی بالغ بر دو هکتار طی یک هفته گذشته گفت: این مهم در راستای حفاظت کمی و کیفی رودخانه جاجرود به عنوان تامین کننده آب شرب تهران، تا تخلیه کامل نخاله های مذکور ادامه خواهد داشت.

وی در پایان با هشدار نسبت به لزوم هوشیاری مردم به هنگام انجام معاملات در نزدیکی رودخانه ها گفت: افرادی که قصد انجام معامله در نزدیکی رودخانه ها را دارند حتما پیش از انجام معامله از شرکت آب منطقه ای تهران استعلامات لازم اخذ شود تا در آینده متحمل هیچ گونه ضرر و زیان نشوند.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران