دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران خبر داد:

 

اجرای مانورهای برنامه ریزی شده برای افزایش آمادگی تاسیسات تامین آب استان

رئیس گروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران ازاجرای مانورهای برنامه ریزی شده برای افزایش آمادگی تاسیسات تامین آب استان در شرایط اضطراری خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "هژیر باقرنژاد" با بیان مطلب فوق اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و دستورالعمل های ابلاغی آمادگی مولدهای اضطراری تأسیسات ذخیره، تأمین وانتقال آب وسایرحوزه های فعالیت شرکت در بازه های شش ماهه یا یکساله مورد ارزیابی قرار می گیرند.

وی هدف از اجرای این مانورها را ارزیابی عملکرد و آمادگی مولدهای برق اضطراری تأسیسات  آبی در مواقع بحران و شرایط اضطرارعنوان کرد و گفت: با اجرای این مانورها ضمن شناسایی نقاط ضعف و قوت در صدد رفع چالش ها هستیم تا در زمان وقوع شرایط بحرانی وقطع برق شبکه های اصلی اخلالی در تامین آب استان تهران به وجود نیاید.

دبیر کمیته مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با بیان اینکه در تاریخ های پنجم و ششم آذرماه سال جاری مانور قطع برق در سطح همه تاسیسات تامین وبخش عمده خطوط انتقال آب استان انجام شد، افزود: بر اساس سناریومربوطه برق تأسیسات و محل های مصرف مورد نظرقطع و مولدهای اضطراری وارد مدار وتحت بارمصرف قرارگرفتند.

وی تصریح کرد: هم اکنون جمع کل قدرت اسمی مولدهای موجود 6455 کیلووات است که با انجام این مانور شرایط در هر واحد مشخص شده است و از این پس به دنبال بهبود و ارتقاء آمادگی این ژنراتورها به منظورپیشگیری از ایجاد اختلال در عملکرد واحدهای عملیاتی وصف در شرایط اضطراری هستیم.

وی در پایان ضمن تشکر از همکاری مدیران و کارشناسان و بهره برداران همه سدها، نیروگاه ها وخطوط انتقال آب برای اجرای این مانور خاطرنشان کرد: تامین پایدار آب در مواقع بحران و شرایط اضطراری و عدم اختلال در روند ارائه خدمات در این شرایط اهداف اصلی پدافند غیرعامل درسطح شرکت آب منطقه ای تهران می باشد.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران