دوشنبه, 31 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

با حضور جمعی از مجریان و کارشناسان طرح های عمرانی صورت گرفت؛

 

بازدید از روند طراحی و تولید مخازن پیش ساخته کامپوزیتی

رئیس گروه نظارت و هماهنگی طرح های عمرانی دفتر طرح های توسعه منابع آب از بازدید روند طراحی و تولید مخازن پیش ساخته کامپوزیتی با حضور جمعی از مجریان و کارشناسان طرح های عمرانی خبرداد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "خسرو احمدی مقدم" با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به دعوت شرکت "ایمن ایستا الکتریک" از مجریان و کارشناسان حوزه معاونت طرح و توسعه با استانداردها و تجربیات اجرایی و فنی این صنعت، بازدید از روند طراحی و تولید مخازن پیش ساخته کامپوزیتی شرکت یاد شده در شهرک صنعتی اشتهارد با استقبال ویژه کارشناسان انجام و در ادامه از مخزن نمونه نصب شده در گرمدره در جنب بزرگراه کرج- تهران نیز بازدید شد.

وی ادامه داد: در این بازدید مدیرعامل شرکت، اطلاعات فنی طراحی و اجرایی پروژه و نیز تجربه کارهای نصب و مورد بهره برداری قرار گرفته را تشریح و سپس با همراهی ایشان  بازدید از مراحل تولید نیز درکارخانه به عمل آمد و مورد توجه و تحسین بازدید کنندگان قرار گرفت.

احمدی مقدم با بیان اینکه این مخازن پیش ساخته با ترکیب مواد الیاف شیشه و پلیمری کامپوزیتی توانسته بیش از 2 برابر فولاد مقاومت کششی و 70 درصد کاهش وزن را تامین کند، تصریح کرد:  با توجه به سرعت اجرا و نیز قیمت پایین تر نسبت به مخازن بتنی و نیز آب بندی خیلی خوب و تحمل شرایط ویژه آب و هوایی، گزینه مطرحی برای طراحان و مجریان و در بحث مدیریت بحران و تامین سریع نیازهای آب شرب خواهد بود.

گفتنی است، شرکت ایمن ایستا الکتریک یکی از سه شرکت دارای تکنولوژی تولید این مخازن در دنیاست و ماشین آلات پرس قطعات کامپوزیتی با 2500 تن فشار از موارد کمیاب در این صنعت تولیدی است و استانداردهای لازم در این زمینه با محصولات کره جنوبی برابری می کند.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران