سه‌شنبه, 29 اسفند 1396
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

 

تقدیر دادستان شهرستان پردیس از امور آب تهران بزرگ

مدیر امور منابع آب تهران بزرگ گفت: دادستان شهرستان پردیس از تلاش های امور آب تهران بزرگ در راستای آزادسازی حریم و بستر رودخانه های این شهرستان و بازگرداندن اموال بیت المال تقدیر و تشکر کرد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا نیکنام" با بیان مطلب فوق اظهار داشت: دادستان شهرستان پردیس در راستای صیانت از منابع آب شهرستان پردیس و تلاش مؤثر همکاران امور آب تهران بزرگ در سال جاری،  از  امور آب تهران بزرگ قدردانی کرد.

وی افزود: اقدامات انجام شده موجب آزادسازی بخش وسیعی از بستر رودخانه های حوزه شهرستان پردیس از تجاوزات و دست اندازی اشخاص قانون شکن به این منابع طبیعی شده است.

وی با بیان اینکه  امور آب تهران بزرگ با حفاران و بهره برداران غیرمجاز از منابع آب زیرزمینی با قاطعیت برخورد می کند، تصریح کرد: امور آب تهران بزرگ در سال جاری اقدام به برخورد با متخلفان در دشت لواسانات در محدوده شهرستان پردیس نموده است که این امور  در نشستی صمیمانه با دادستان شهرستان پردیس مورد تقدیر و تشکر  قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در پایان این نشست دادستان شهرستان ورامین لوح تقدیری به مدیر امور منابع آب تهران بزرگ اهدا و از زحمات یکایک کارکنان این امور تشکر کرد.

 

متن لوح تقدیر دادستان شهرستان پردیس  به شرح زیر می باشد :

"حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست ، احترام به حقوق نسل های آینده کشور است و بدون تردید قدم هایی که در این راه برداشته شود شایسته تشکر و قدردانی است .

نظر به اینکه تلاش مؤثر و سعی وافر جنابعالی و همکاران آن در سال های اخیر موجب آزادسازی بخش وسیعی از بستر رودخانه های حوزه شهرستان پردیس از تجاوزات و دست اندازی اشخاص قانون شکن به این منابع ملی شده است و همچنین با هدف صیانت از منابع آب زیرزمینی بخش اعظمی از چاههای غیر مجاز شهرستان پرومسلوب المنفعه گردیده است ، لذا مراتب تقدیر و تشکر خویش را ابراز نموده و امید است با تداوم پیگیریها و استعانت از الطاف الهی همواره در صیانت از منابع آب شهرستان ، موفق و مؤید باشید." 

 

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران