چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

در راستای برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز؛

 

حدود 900 متر مربع از اراضی بستر و حریم رودخانه جاجرود آزادسازی شد

مدیر امور منابع آب شمیرانات گفت: 860 متر مربع از اراضی بستر و حریم رودخانه جاجرود در راستای برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز آزادسازی شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "جواد غفاری" در ادامه گفت: با تلاش گروه گشت و بازرسی، اخذ دستور قضایی و هماهنگی نیروی انتظامی در راستای قانون توزیع عادلانه آب و برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز این امور نسبت به تخریب مستحدثات غیر مجاز اقدام کرد.

وی افزود:  تصرفات و ساخت و سازهای غیرقانونی شامل دو مورد دیوار سنگ چین در امتداد هم و یک باب اتاقک که  در بستر و حریم رودخانه انباج از توابع جاجرود پاکسازی و  رفع تصرف شد.

مدیر امور منابع آب شمیرانات همچنین با بیان اینکه در حین این عملیات یک حلقه چاه غیر مجاز نیز پر و مسلوب المنفعه شد، ادامه داد: این چاه  15 متر عمق و 2.5 لیتر بر ثانیه آبدهی داشته است.

غفاری با تاکید بر ممنوعیت هرگونه ساخت و ساز در حریم و بستر رودخانه ها، خاطرنشان کرد: امور آب شمیرانات به عنوان متولی آب در حوزه عملکرد شهرستان و به عنوان نماینده شرکت آب منطقه ای تهران بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیرزمینی با اهتمام جدی برخورد خواهدکرد.

 

منبع خبر:

دیدگاه کاربران