چهارشنبه, 5 اردیبهشت 1397
شعار سال: حمایت از کالای ایرانی
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران
شرکت سهامی آب منطقه ای تهران

 

 

مدیر جدید امور مالی و ذیحساب جاری شرکت آب منطقه ای تهران معرفی شد

با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت آب منطقه ای تهران، مدیر جدید امور مالی و ذیحساب جاری معرفی شد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمدرضا بختیاری" مدیر عامل شرکت در این جلسه گفت: شرکت آب منطقه ای تهران یکی از قدیمی ترین شرکت های تابعه وزارت نیرو است که وظیفه تامین آب کشاورزی، صنعت، شرب و خدمات را برعهده دارد.

بختیاری با تاکید بر اهمیت جایگاه امور مالی و ذیحسابی جاری، گفت: شرکت آب منطقه ای تهران در دوران های مختلف دارای فراز و نشیب بسیار بوده که با توجه به تجربه و تخصص مدیران مالی و ذیحسابان جاری شرکت از تمامی این دوران به خوبی عبور کردیم.

وی با توجه به کاهش اعتبارات طرح های عمرانی، گفت: در این شرایط نقش امور مالی و ذیحسابی جاری می بایست در کنار ذیحسابی طرح های عمرانی پررنگ تر از هر زمانی باشد چرا که این واحد در زمان کاهش اعتبارات طرح های عمرانی جانشین ذیحسابی طرح های عمرانی نیز محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران تاکید کرد: اگر می خواهیم در اجرای ماموریت خود که همان تامین آب پایدار است، موفق باشیم، باید علاوه بر بودجه عمرانی به روش های دیگر تامین منابع مالی فکر کنیم.

وی در پایان گفت: فلسفه شرکت آب منطقه ای تهران، اجرای پروژه ها و حل چالش هاست که با توجه به شرایط کنونی کشور باید از کوچکترین فرصت ها برای پیشبرد کارها در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم.

محسن هاشمی مدیر پیشین امور مالی و ذیحساب جاری شرکت آب منطقه ای تهران گفت: حسابداری در دنیا به عنوان زبان تجارت مطرح است و از این طریق اطلاعاتی استخراج می شود که به تصمیم گیری بهتر مدیران و ذینفعان کمک می کند.

وی با تاکید بر اینکه صورت های مالی با انجام تحلیل و بررسی ارزش پیدا می کنند، اظهار داشت: در طی دوره مدیریت اینجانب، با همکاری یکایک همکاران صورت های مالی به خوبی تهیه و با قدرت از آن جلسات دفاع کردیم که نتیجه آن تصویب بدون بند گزارش مالی شرکت در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت است.

هاشمی تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته کارنامه مالیاتی شرکت درخشان است و چالش های به وجود آمده با تعامل و پیگیری برطرف شد. همچنین اخیرا چالش هایی در زمینه مالیات بر ارزش افزوده به وجود آمده بود که با پیگیری های صورت گرفته این موضوع نیز در حال برطرف شدن است.

وی خاطرنشان کرد: محمد مولودی فردی جوان و در کار خودشان متخصص هستند که امیدوارم با همکاری سایر کارکنان جایگاه دفتر امور مالی و ذیحسابی جاری را بیش از گذشته ارتقا دهند.

در ادامه محمد مولودی مدیر امور مالی و ذیحسابی جاری نیز در سخنانی کوتاه ابراز امیدواری کرد که با تلاش و همدلی همه ارکان شرکت، در جهت پیشبرد اهداف شرکت گام های مثبتی برداشته شود.

در پایان معاونان، مدیران و کارکنان امور مالی شرکت از زحمات 30 ساله محسن هاشمی در شرکت آب منطقه ای تهران تقدیر و تشکر کردند و مدیرعامل حکم انتصاب محمد مولودی و لوح تقدیر محسن هاشمی را به آنان اعطا کرد.

منبع خبر:

دیدگاه کاربران